[ Mixed Martial Arts Lublin ] [ Mixed Martial Arts Lublin ]  
   
   

  Fotografie - Filmy - Relacje i Artykuły - Materiały - Reklama - Gadżety - Dla komputera

fotografie

Seminarium Roberto Atalla
Lublin 2007

Kolejne seminarium z Roberto Atalla odbyło się w dniach 22-23 października. Pierwszy trening w poniedziałek zaczął się z małym poślizgiem, ale dzięki temu żaden spóźnialski nic nie stracił. Roberto jeszcze raz udowodnił, że jest nie tylko profesjonalistą, ale też bardzo sympatyczną osobą - pomimo zmęczenia długą podróżą zachował  dobry humor, a jego uwagi były konkretne i rzeczowe . Na treningu skupiliśmy się na technikach rozpinania i przechodzenia gardy. Jak zwykle mistrz każdemu poświęcił swój czas poprawiając błędy. Przyszedł czas na kilkugodzinną przerwę,  po której wróciliśmy na matę. Wieczorna pora treningu umożliwiła uczestnictwo większej liczby osób. Kontynuowaliśmy temat zaczęty rano - Roberto pokazał jak wykorzystać wypracowane wcześniej pozycje. Miłym akcentem na koniec treningu było nominowanie Maksa, Szarzy i Mariusza z Zamościa na niebieskie paski.

Drugi dzień seminarium przebiegł pod znakiem submission. Ponownie Roberto pokazał nam kilka technik uważnie obserwując ich późniejsze wykonywanie. Nie obyło się też bez obecnych i poprzedniego dnia zadaniówek. Jednak wydarzeniem dnia było nominowanie Fiodora na pierwszy w klubie purpurowy pas ! Po złożeniu zasłużonych gratulacji opuściliśmy K1.

Wieczorem spotkaliśmy się jeszcze na treningu vale tudo, Roberto pokazał dwie techniki dla zawodników MMA i wspólnie zrobiliśmy sobie zdjęcia. Podsumowując, było to bardzo udane seminarium. Docenione zostały umiejętności naszego trenera i kolegów, czego im jeszcze raz gratulujemy ! A sam Roberto Atalla utwierdził nas w przekonaniu, że jest nie tylko mistrzem na macie - to bardzo sympatyczny, ciekawy i wiecznie uśmiechnięty człowiek, od którego można uczyć się więcej niż 'tylko' bjj. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas ponownie.

Gostek

 

ZAPISY
MMA/Vale Tudo


Brazylijskie Jiu Jitsu


+ siłownia[ Mixed Martial Arts Lublin ] MMA Lublin - Rio Grappling Club Lublin, Kraśnik, Zamość
© Copyright MMA LUBLIN - MMA/VT - BJJ. All Rights Reserved.
www.mixed-ma.pl | kontakt: lublin@mixed-ma.pl
Made in quaint.pl

licznik działa od 14 kwietnia 2005